خدمات شبکه یکی از مهم ترین خدماتی است که شرکت های فعال در حوزه شبکه ارائه می دهند. خدمات شبکه از آن جایی اهمیت پیدا می کند که هزینه تجهیزات شبکه بسیار بالاست و برای شرکت ها اهمیت دارد که بتوانند خدمات با کیفیت دریافت کنند تا طول عمر تجهیزات خود را افزایش بدهند.

سوهاتک به عنوان یکی از شرکت های پیشرو در زمینه خدمات و پشتیبانی شبکه، خدمات شبکه خود را در دو دسته کلی خدمات پسیو شبکه و خدمات اکتیو شبکه ارائه می کند.

خدمات پسیو شبکه

پسیو یا Passive در لغت به معنی غیرفعال می باشد. خدمات پسیو شبکه به آن دسته از خدمات شبکه گفته می شود که شامل نصب و راه اندازی زیرساخت های شبکه می شود و وارد مرحله پیکربندی نمی شود. تجهیزات پسیو شبکه نیازی به جریان الکتریکی ندارند و در داده ها تغییر ایجاد نمی کنند. پسیو شبکه یکی از مهم ترین و حساس ترین بخش های شبکه می باشد، به همین دلیل باید در طراحی و راه اندازی آن دقت بیشتری به خرج داده شود. مهم ترین مرحله راه اندازی شبکه انتخاب مناسب ترین سخت افزار برای پسیو شبکه است که در این مرحله مشاوران و کارشناسان متخصص سوهاتک در کنار شما هستند و شما می توانید از خدمات مشاوره آن ها بهره مند شوید.

خدمات پسیو شبکه
خدمات اکتیو شبکه

خدمات اکتیو شبکه

اکتیو یا همان Active در لغت به معنی فعال می باشد. اکتیو شبکه به آن بخش از شبکه و تجهیزات شبکه گفته می شود که برخلاف تجهیزات پسیو شبکه نیاز به جریان الکتریکی دارند و می توانند روی دیتا تغییر اعمال کنند. شرکت خدمات شبکه سوهاتک خدمات اکتیو شبکه را نیز ارائه می دهد که از جمله آن ها می توان به پیکربندی تجهیزات، نصب سیستم عامل ها و نصب و راه اندازی سرویس ها و نرم افزارهای تحت شبکه اشاره کرد.

خدمات و پشتیبانی شبکه سوهاتک


خدمات سوهاتک تنها به نصب و راه اندازی شبکه ختم نمی شود این وجه تمایز سوهاتک با دیگر شرکت های خدمات شبکه می باشد. سوهاتک با شما قرارداد رسمی پشتیبانی تنظیم می کند و تضمین می کند که در صورت بروز مشکل یا نیاز به ارائه خدمات پشتیبانی شبکه، در کوتاه ترین زمان ممکن پاسخگوی نیاز مشتریان باشد.
همچنین لازم به ذکر است که نیروهای انسانی سوهاتک، نیروهایی متخصص و نمایندگان برند های معتبر می باشند و با ارائه گارانتی، اقدام به رفع مشکلات و ایرادات شبکه ای شما می کنند.

خدمات و پشتیبانی شبکه
شرکت خدمات شبکه

قرارداد پشتیبانی شرکت خدمات شبکه سوهاتک

سوهاتک به عنوان یک شرکت خدمات شبکه که متعهد شده در تمامی مراحل نصب و راه اندازی شبکه در کنار مشتریان خود باشد، با مشتریان خود قرارداد رسمی پشتیبانی امضا می کند و کتباً متعهد می شود که از ابتدای مرحله طراحی شبکه تا بعد از راه اندازی شبکه، خدمات خود را در کوتاه‌ترین زمان، با بیشترین کیفیت و با کمترین قیمت ارائه دهد. برای اطلاعات بیشتر از مفاد این قرارداد، می توانید با واحد مشاوره سوهاتک تماس بگیرید یا به بخش وبلاگ سوهاتک مراجعه کرده و یک نمونه قرارداد پشتیبانی شبکه را مطالعه بفرمایید.

خدمات مشاوره شبکه سوهاتک

پشتیبانی آنلاین و تلفنی مشتریان سوهاتک، به صورت شبانه روزی آماده به پاسخگویی می باشد و مشتریان می توانند مشکلات خود را مطرح کرده و از خدمات مشاوره رایگان تیم سوهاتک بهره مند شوند. شما در موارد زیر می توانید از خدمات مشاوره سوهاتک بهره مند شوید.
1- شما می توانید از مشاوره کارشناسان و متخصصین سوهاتک به صورت کاملا رایگان بهره مند شده و با توجه به بودجه و نیاز خود، بهترین انتخاب را انجام دهید.
2- مشاوران سوهاتک می توانند شما را عیب‌یابی شبکه‌تان راهنمایی کنند.
3- تیم مشاوره سوهاتک بهترین راهکارها را برای نگهداری شبکه و افزایش طول سخت‌ افزار ها ارائه می دهند.

خدمات مشاوره سوهاتک

چرا سوهاتک؟

این روزها خدمات شبکه تبدیل به یکی از اصلی ترین نیاز شرکت ها شده چرا که با پیشرفت تکنولوژی روز به روز بر اهمیت خدمات شبکه افزوده می شود. یکی از مشکلات اساسی مشتریان در این زمینه، این است که در صورت بروز هرگونه مشکل بعد از نصب و راه اندازی شبکه، خدمات و پشتیبانی مناسبی برای شبکه دریافت نمی کنند.
سوهاتک این مشکل را حل کرده است. شرکت خدمات شبکه سوهاتک کلیه مراحل طراحی شبکه، نصب و راه اندازی شبکه و پشتیبانی و نگهداری شبکه را در بر می گیرد. همچنین مشتریان گرامی می توانند در هر زمان از مشاوره رایگان و 24 ساعته تیم کارشناسان سوهاتک بهره مند شوند.