شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8:45 صبح لغایت 6 بعد از ظهر

سوهاتک در سال 1375 متولد شد!

سرپرستان این مجموعه از سال ۱۳۷۵ با هدف ارائه‌ی خدمات شبکه به سازمان‌ها و ارگان‌ها شرکت رایان‌نت را تاسیس و فعالیت خود را آغاز نموده‌اند و پس از چندین سال فعالیت در زمینه نصب و راه اندازی شبکه های کامپیوتری ،در سال ۱۳۸۴ برای ارائه‌ی خدمات اینترنتی وVOIP  و سانترال،با توجه به نیاز سازمان‌ها برای تماس کم هزینه و با کیفیت به تمامی نقاط جهان و  همچنین داخل کشور شرکت پیشگام رایانه سوهاتک را تاسیس کرده و تمامی فعالیت‌های رایان‌نت را به این شرکت انتقال دادند.

سوهاتک تکنولوژی ، امنیت ، پایداری

این شرکت از ابتدا به فرم کاملاً حرفه‌ای در زمینه زیرساخت و پسیو شبکه، نصب و راه‌اندازی شبکه‌، اجرای شبکه‌های سازمانی، ارائه یرویس های امنیتی و سرور، بهینه سازی و ویرایش ساختار شبکه، پیاده‌سازی و نصب سرویس‌ها و نرم‌افزارهای تحت شبکه و همچنین مشاوره رایگان و پشتیبانی شبکه شروع به فعالیت کرده است و در سال 2005  موفق به دریافت جایزه کارآفرین برتر بین المللی از کشور آلمان شد.

سوهاتک تکنولوژی محور و متخصصان مجرب

سوهاتک در زمره اولین شرکت‌های ارائه دهنده‌ی خدمات VOIP در پایتخت می‌باشد که با برند تجاری NetRan توانسته است نقش مهمی در ایجاد زیرساخت های مهم ارتباط برون مرزی کشور ایفا کند.
همچنین این شرکت از سال ۲۰۰۷میلادی توانسته است که عاملیت فنی شرکت cisco را در زمینه‌ی ارتباطات و فن آوری اطلاعات در کشورهای حوزه خلیج فارس از جمله امارات متحده عربی اخذنماید و هم اکنون جزو شرکت‌های موفق در زمینه‌های مذکور در این کشورها می‌باشد.

شبکه چیست

پروژه های سوهاتک

سوهاتک با بیش از 250 پروژه در حال انجام و حدود 300 پروژه انجام شده و در مجموع با بیش 500 پروژه , پیشرفت علم و فناوری را به ارمغان آورده است.

561

تعداد کل پروژه های سوهاتک

98.5%

رضایت مشتری ها

267

مشتری های اکنون

مجوزهای شرکت سوهاتک

آخرین پروژه‌های انجام شده توسط سوهاتک

عضویت در خبر نامه سوهاتک

تخفیفات ویژه سوهاتک را از دست ندهید

در صورت استفاده از خدمات شبکه و سانترال, خدمات دوربین مداربسته خود را رایگان به سوهاتک بسپارید

آخرین مطالب