خدمات نصب دوربین مدار بسته

سوهاتک یکی از شرکت های پیشرو در ارائه خدمات نصب دوربین های مدار بسته در تمامی مراکز، سازمان‌ها، منازل و غیره می‌باشد. تامین امنیت منازل و کسب و کار یکی از مباحث مهم و ضروری است، علاوه بر آن به کار بردن دوربین های مدار بسته در سازمان‌ها علاوه بر بحث امنیت نقش مهمی را در زمینه نظارت بر کارکنان ایفا می‌کند. گاهی اوقات مدیران با انتخاب روش اشتباه و غیراصولی هزینه‌های گزافی را بر دوش افراد سازمان تحمیل می‌کنند. ما در سوهاتک در درجه اول با ارائه مشاوره رایگان در انتخاب سیستم دوربین مداربسته و خرید تجهیزات مناسب شما را همراهی کرده و تا اتمام مرحله راه‌اندازی و نصب دوربین در کنارتان خواهیم بود.

خدماتی که سوهاتک در زمینه نصب دوربین های مدار بسته ارائه می‌دهد:

  • ارائه مشاوره در خصوص نوع انتخاب دوربین مداربسته مناسب بر اساس نیاز و بودجه مشتریان
  • بازدید رایگان از محل و برآورد هزینه‌های نصب دوربین مدار بسته
  • اجرای پروژه‌های نصب و راه اندازی دوربین های مدار بسته تحت شبکه، دوربین های آنالوگ، بولت، دام و غیره
  • پیاده‌سازی و اجرای انواع دوربین های مدار بسته کابلی و وایرلس
  • عیب‌یابی و تعمیر دوربین های مدار بسته و تجهیزات جانبی آن
  • پشتیبانی و نگهداری دوربین های مدار بسته
نصب دوربین مدار بسته
هزینه نصب دوربین مدار بسته در منزل

هزینه نصب دوربین مدار بسته در منزل

از قرن‌ها پیش تا کنون خانه همواره به عنوان محلی برای آرامش و دور شدن از دغدغه‌های بیرونی بوده، از اینرو حفظ امنیت خانه یکی از دغدغه‌های مهم افراد بوده و هست. با صنعتی شدن جوامع، راحت‌تر شدن سفر کردن و دور بودن‌های طولانی از خانه این نیاز هر روز پررنگ‌تر می‌شود.
با پیشرفت تکنولوژی روش‌های حفظ امنیت روز به روز تغییر کرده، از بکار بردن نرده‌های بلند، درب‌های ضد سرقت و قفل‌های برقی به استفاده از دوربین های مدار بسته رسیدیم که به عقیده تمامی کارشناسان ایمنی‌ترین روش برای حفاظت از منازل می‌باشد.

هزینه نصب دوربین مدار بسته در منزل به عوامل بسیاری از جمله: ویلایی یا آپارتمانی بودن منزل، نوع دوربین مداربسته مورد استفاده (دوربین مدار بسته بیسیم یا کابلی، مموری خور یا دارای حافظه داخلی)، کیفیت تصاویر ضبط شده، نحوه ارسال تصاویر و غیره بستگی دارد.
اگر قصد دارید با کمترین هزینه منزل خود را مجهز به دوربین مداربسته کنید می‌توانید از دوربین های مدار بسته دارای حافظه داخلی استفاده کنید. دوربین های مدار بسته ای اچ دی (AHD) نیز از نظر قیمت ارزان و مقرون به صرفه اند. دوربین های HDcvi و HDtvi نسخه بروز شده سیستم های دوربین مدار بسته ای اچ دی به شمار می‌روند. این دوربین ها در مقایسه با دوربین های مدار بسته شبکه کیفیت و قیمت پایین تری دارند.

دوربین های مداربسته انواع مختلفی دارند و بالطبع هزینه نصب دوربین در منزل علاوه بر کیفیت به بودجه و نیاز فرد نیز بستگی دارد.

چگونه یک نصاب دوربین مدار بسته پیدا کنیم؟

با توجه به افزایش روز افزون نصب دوربین مدار بسته در منازل و سازمانها نصاب دوربین مدار بسته به عنوان یکی از مشاغل محبوب و پردرآمد شناخته می‌شود. به همین دلیل افراد زیادی در این زمینه فعالیت می‌کنند.

نصب دوربین مدار بسته از جمله مواردی است که در صورت بروز اشتباه در نصب می‌تواند هزینه‌بر باشد چه از نظر مالی چه از لحاظ امنیتی. به همین دلیل پیدا کردن یک نصاب خوب کار آسانی نیست.

برای پیدا کردن یک نصاب دوربین مدار بسته خوب مطمئن ترین راه درخواست یک کارشناس نصب حرفه ای از شرکت های ارائه‌دهنده خدمات دوربین مدار بسته می‌باشد. بهترین کار سپردن تمامی مراحل از انتخاب تجهیزات مورد نیاز تا نصب دوربین مداربسته به یک شرکت ارائه دهنده خدمات دروبین می‌باشد.

نصاب دوربین مدار بسته

فرم دریافت خدمات دوربین مدار بسته​