شنبه تا پنج شنبه از ساعت 8 صبج لغایت 5 بعد از ظهر
 • با ما تماس بگیرید

  66120053 - 021-66120047

 • ایمیل

  admin@souhatech.ir

 • فروشگاه
 خدمات رایگان پشتیبانی و نگهداری شبکه

خدمات رایگان پشتیبانی و نگهداری شبکه

از آنجایی که پشتیبانی شبکه های کامپیوتری در اندازه ها و حجم های گوناگون و بسته به نوع و شرایط بکارگیری آنها مستلزم داشتن دانش و رعایت استانداردهای ایزوی متناسب با آنها می باشد. شرکت سوهاتک بعنوان بهترین و استانداردترین ارایه کننده خدمات پشتیبانی و نگهداری شبکه خدمات رایگان خود را در جهت نگهداری و پشتیبانی از انواع شبکه ها را به شرکتها و مشتریان گرامی ارایه می نماید.

شرایط و ضوابط استفاده از سرویس های رایگان

 1. مشتریان می بایست نسبت به عقد قرارداد پشتیبانی و نگهداری 3 ساله با شرکت سوهاتک اقدام نمایند.
 2. در مدت اجرای قرارداد کلیه قطعات و تجهیزات مصرفی جهت شبکه با بهترین کیفیت و رقابتی ترین قیمت به مشتریان ارایه خواهد شد.
 3. کلیه خدمات آموزشی، کارشناسی و بازدیدها بصورت رایگان ارایه می شود.
 4. هزینه سرویس های دوره ای و رفع اشکالات شبکه از محل مالی پیش بینی شده در بندهای قرارداد تامین خواهد شد، تا شرکتها مجبور نباشند برای مشکلات احتمالی گوناگون هزینه های متفاوتی بپردازند .
 5. کلیه خدمات پشتیبانی و نگهداری شبکه در 24 ساعت و 7 روز هفته حتی در ایام تعطیل در غالب ارسال تیکت به مشتریان ارایه خواهد شد.
 6. شرکت سوهاتک هر ماهه با ارسال گزارش به شرکتهای طرف قرارداد خود نسبت به بروزرسانی ها و آپدیتها و نیازهای نرم افزاری و سخت افزاری و شرح وضعیت شبکه اقدام خواهد نمود تا مدیران بدون دغدغه آگاهی دقیقی از مسایل فنی داشته باشند.
 7. نگهداری شامل حفظ اصالت و کارایی در سرویس دهی در محل نصب شبکه در مدت زمان قرارداد می باشد و در صورت عدم تمدید قرارداد یا بی توجهی به فراخوان اتمام قرارداد شرایط صفر برای شروع قرارداد لحاظ خواهد شد.
 8. پشتیبانی شامل ارایه اطلاعات فنی، رفع اشکالات جزیی از طریق مکاتبه، تماس و یا ریموت دسکتاپ برای موارد ضروری میباشد.

جهت دریافت متن قرارداد دکمه زیر را کلیک نموده و فرم درخواست را ارسال نمایید

2 دیدگاه ها

 • سلام، با تشکر از تیم حرفه ای سوهاتک
  من یه انتقادی از مجموعه شما دارم و آن این است که در هنگام تماس با واحد پشتیبانی، زمان انتظار زیاد است. لطفا تعداد کارشناسان را بیشتر کنید.

 • با تشکر از نظر شما حتما به واحد پشتیبانی ارجاع داده خواهد شد

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *